oyun.az - oyun severlerin buluşma mekanı


Motor Üstünde Makyaj Yapmak oyunu

TAM EKRAN

Motor Üstünde Makyaj Yapmak [3.2]

Oyunu Puanla:

Açıklama: Qız oyunları kategorisi altında paylaşılan Motor Üstünde Makyaj Yapmak oyunu şu ana kadar defa oynanmıştır. Oyun sitemiz bunun gibi binnlerce oyunu barındırıyor.
Sevgilinizle 2 yıllık birlikteliği geride bıraktınız. Flörtünüzün ikinci yılını kutlamak için sevgiliniz sizi şehrin en güzel restaurantına götürecek.


Ancak siz her zamanki gibi yine geç kaldınız. Randevuya zamanında yetişmek için en iyi yol motorla gitmek. Ve makyajınızı da motor üstünde yapacaksınız.

Yalnız polis görünce makyaj yapmayı bırakmanız lazım. Yoksa polis yakalar.

Açılan ekranda START düğmeine basrak oyunu başlatın. Sonra ise NEXT düğmesine 3 4 defa basın. Oyun başlayacak.

İyi şanslar!
Oyunla ilgili etiketler: motor makyaj


Oyun oynamak faydalımıdır?
Yapılan bir araştırma göre her gün 1 saat oyun oynayan çocuklar, oynamayanlara oranla daha mutlu, daha sosyal ve daha az hiperaktif oluyorlar.

Oxford Üniversitesinin araştırmasına göre bilinenin aksine her gün 60 dakika video oyunları oynamanın çocuklara bir zararı yok. Tamam tersine yararı var.

Deneye 5000 çocuk üzerinde yapılmış. Bu çocuklardan bazıları hiç oyun oynamamış. Bazıları ise Sony Playstation veya bilgisayar tabanlı oyunlar oynamıştır.

Çalışmaya göre gençlerden günde çok fazla olmamak üzere oyun oynayanlar, oynamayanlara oranla daha sosyal oluyorlar. Ancak günde 3 saat veya fazla oynayanlarda durum değişiyor.

Yalnız günden 60 dakika veya daha az oynayanlar hayatta daha başarılı oluyor, sosyallik üst düzeyde oluyor. Hayattan daha fazla zevk alıyorlar. Onlar aynı zamanda daha az hiperaktif oluyorlar, duygusal sorunları daha az oluyor.

Bu araştırma aynı zamanda TV izlemekle kıyaslandığında oyun oynamanın daha faydalı olduğunu gösterdi.

Amerikan Psikoloji Birliği tarafından yayınlanan video oyunlarının olumlu etkileri üzerine bir araştırma incelemeye göre, oyunlar çocukların öğrenme, sağlık ve sosyal becerilerini artırabilir.

Yazarlar çocuklara daha yararlı oyunlar ortaya çıkarmak için psikolog, doktorlar ve oyun tasarımcılarının birlikte çalışmaları gerektğini belirtiyorlar.
        

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış. Hemen alttaki formu doldur yorumunu gönder.

Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *
Güvenlik No: *