oyun.az - oyun severlerin buluşma mekanı


Flash Element oyunu

TAM EKRAN

Flash Element [3.1]

Oyunu Puanla:

Açıklama: Maraqlı oyunları kategorisi altında paylaşılan Flash Element oyunu şu ana kadar defa oynanmıştır. Oyun sitemiz bunun gibi binnlerce oyunu barındırıyor.
Flash Element Oyun Açıklama ve Anlatım Bağımlısı olabileceğiniz bir flash oyun oynamak istiyorsanız "Flash Element" oyunu tam size göre. Para biriktirip kule alıyorsunuz ve kuleleriniz ile yaratıkları öldürüyorsunuz. Oyun 39 bölüm Nasıl Oynanır: "Basic Towers" başlığı altında bulunan kulelerden satın alıp uygun yerlere yerleştiriyorsunuz. Gelen yaratıkları bu kuleler sayesinde patlatıyorsunuz. Daha sonra bu bölümün hemen altında Sarı, Mavi ve Kahverengi butonlar oluşuyor bu butonlar sayesinde "Elemental Towers" kulelerini açıyorsunuz. Bu kuleler diğer kulelere oranla daha güçlü kulelerdir. Daha güçlü kule istiyorsanız. "Combo Towers" altındaki kuleyi satın almanız gerekiyor. Kolay gelsin iyi eğlenceler. NOT: ÖZEL İSTEK ÜZERİNE OYUNAMBARİ.COM EKLENMİŞTİR...

Oyunla ilgili etiketler: Flash Element


Oyun oynamak faydalımıdır?
Yapılan bir araştırma göre her gün 1 saat oyun oynayan çocuklar, oynamayanlara oranla daha mutlu, daha sosyal ve daha az hiperaktif oluyorlar.

Oxford Üniversitesinin araştırmasına göre bilinenin aksine her gün 60 dakika video oyunları oynamanın çocuklara bir zararı yok. Tamam tersine yararı var.

Deneye 5000 çocuk üzerinde yapılmış. Bu çocuklardan bazıları hiç oyun oynamamış. Bazıları ise Sony Playstation veya bilgisayar tabanlı oyunlar oynamıştır.

Çalışmaya göre gençlerden günde çok fazla olmamak üzere oyun oynayanlar, oynamayanlara oranla daha sosyal oluyorlar. Ancak günde 3 saat veya fazla oynayanlarda durum değişiyor.

Yalnız günden 60 dakika veya daha az oynayanlar hayatta daha başarılı oluyor, sosyallik üst düzeyde oluyor. Hayattan daha fazla zevk alıyorlar. Onlar aynı zamanda daha az hiperaktif oluyorlar, duygusal sorunları daha az oluyor.

Bu araştırma aynı zamanda TV izlemekle kıyaslandığında oyun oynamanın daha faydalı olduğunu gösterdi.

Amerikan Psikoloji Birliği tarafından yayınlanan video oyunlarının olumlu etkileri üzerine bir araştırma incelemeye göre, oyunlar çocukların öğrenme, sağlık ve sosyal becerilerini artırabilir.

Yazarlar çocuklara daha yararlı oyunlar ortaya çıkarmak için psikolog, doktorlar ve oyun tasarımcılarının birlikte çalışmaları gerektğini belirtiyorlar.
        

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış. Hemen alttaki formu doldur yorumunu gönder.

Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *
Güvenlik No: *