oyun.az - oyun severlerin buluşma mekanı


Sonic Yıkım Ekibi oyunu

TAM EKRAN

Sonic Yıkım Ekibi [3.0]

Oyunu Puanla:

Açıklama: Uşaq oyunları kategorisi altında paylaşılan Sonic Yıkım Ekibi oyunu şu ana kadar defa oynanmıştır. Oyun sitemiz bunun gibi binnlerce oyunu barındırıyor.
şehirin sokaklarında Süper Stereo Müzik sitemine sahip mükemmel arabanızla dolaşıyor verilen görevler dahilinde hedefinizdeki binaları sonic dalgalarınızla yıkıp yoketmeye çalışıyorusunuz Yükleme tamamlandıktan sonra CAR MENU den aracınızı seçin, MISSION MENU yü kullanarak kolaydan zora doğru görevlerinizi seçin, her görevi tamamlayarak kazandığınız para ile CAR menu den UPGRADE seçeneğini kullanarak müzik sisteminiz güçlendirin, oyunda klavyeden yön tuşları ile aracı yönlendirebilir yeşil oku takip ederek hedefinizdeki binanın yanına giderek SHIFT tuşuna basark sonic dalgalar ile binayı yıkabilirsiniz. müzikleri ve oynanma kolaylığı açısından zevkli bir oyun. ıyi eğlenceler.. Zeytinoyun ekibi

Oyunla ilgili etiketler: Sonic Yıkım Ekibi


Oyun oynamak faydalımıdır?
Yapılan bir araştırma göre her gün 1 saat oyun oynayan çocuklar, oynamayanlara oranla daha mutlu, daha sosyal ve daha az hiperaktif oluyorlar.

Oxford Üniversitesinin araştırmasına göre bilinenin aksine her gün 60 dakika video oyunları oynamanın çocuklara bir zararı yok. Tamam tersine yararı var.

Deneye 5000 çocuk üzerinde yapılmış. Bu çocuklardan bazıları hiç oyun oynamamış. Bazıları ise Sony Playstation veya bilgisayar tabanlı oyunlar oynamıştır.

Çalışmaya göre gençlerden günde çok fazla olmamak üzere oyun oynayanlar, oynamayanlara oranla daha sosyal oluyorlar. Ancak günde 3 saat veya fazla oynayanlarda durum değişiyor.

Yalnız günden 60 dakika veya daha az oynayanlar hayatta daha başarılı oluyor, sosyallik üst düzeyde oluyor. Hayattan daha fazla zevk alıyorlar. Onlar aynı zamanda daha az hiperaktif oluyorlar, duygusal sorunları daha az oluyor.

Bu araştırma aynı zamanda TV izlemekle kıyaslandığında oyun oynamanın daha faydalı olduğunu gösterdi.

Amerikan Psikoloji Birliği tarafından yayınlanan video oyunlarının olumlu etkileri üzerine bir araştırma incelemeye göre, oyunlar çocukların öğrenme, sağlık ve sosyal becerilerini artırabilir.

Yazarlar çocuklara daha yararlı oyunlar ortaya çıkarmak için psikolog, doktorlar ve oyun tasarımcılarının birlikte çalışmaları gerektğini belirtiyorlar.
        

Yorumlar