oyun.az - oyun severlerin buluşma mekanı


Kill Bill Vol:1 oyunu

TAM EKRAN

Kill Bill Vol:1 [2.9]

Oyunu Puanla:

Açıklama: Döyüş oyunları kategorisi altında paylaşılan Kill Bill Vol:1 oyunu şu ana kadar defa oynanmıştır. Oyun sitemiz bunun gibi binnlerce oyunu barındırıyor.
Ünlü film Kill Bill in meshur ve akillardan silinmeyen salon sahnesi tekrar yasaniyor, intikam dolu gelin (Umma Turman) yogun bir saldiri altinda ve bu saldiridan kurtulmak için yardiminizi bekliyor. Oyun yüklendikten sonra sag alt kösedeki küçük oku tiklayin, gelen ekranda HRAT butonuna tiklayarak oyuna baslayin, samuray kiliciniz ile size saldiran rakipleri yok etmeye çalisin, yeterli skora ulastiginizda ikinci bölüme geçebilirsiniz. Oyun klavyeden yön tuslarini kullanarak kilicinizi kontrol edebilirsiniz. iyi eglenceler..

Oyunla ilgili etiketler: Kill Bill Vol:1


Oyun oynamak faydalımıdır?
Yapılan bir araştırma göre her gün 1 saat oyun oynayan çocuklar, oynamayanlara oranla daha mutlu, daha sosyal ve daha az hiperaktif oluyorlar.

Oxford Üniversitesinin araştırmasına göre bilinenin aksine her gün 60 dakika video oyunları oynamanın çocuklara bir zararı yok. Tamam tersine yararı var.

Deneye 5000 çocuk üzerinde yapılmış. Bu çocuklardan bazıları hiç oyun oynamamış. Bazıları ise Sony Playstation veya bilgisayar tabanlı oyunlar oynamıştır.

Çalışmaya göre gençlerden günde çok fazla olmamak üzere oyun oynayanlar, oynamayanlara oranla daha sosyal oluyorlar. Ancak günde 3 saat veya fazla oynayanlarda durum değişiyor.

Yalnız günden 60 dakika veya daha az oynayanlar hayatta daha başarılı oluyor, sosyallik üst düzeyde oluyor. Hayattan daha fazla zevk alıyorlar. Onlar aynı zamanda daha az hiperaktif oluyorlar, duygusal sorunları daha az oluyor.

Bu araştırma aynı zamanda TV izlemekle kıyaslandığında oyun oynamanın daha faydalı olduğunu gösterdi.

Amerikan Psikoloji Birliği tarafından yayınlanan video oyunlarının olumlu etkileri üzerine bir araştırma incelemeye göre, oyunlar çocukların öğrenme, sağlık ve sosyal becerilerini artırabilir.

Yazarlar çocuklara daha yararlı oyunlar ortaya çıkarmak için psikolog, doktorlar ve oyun tasarımcılarının birlikte çalışmaları gerektğini belirtiyorlar.
        

Yorumlar