oyun.az - oyun severlerin buluşma mekanı


Gizli Ajan oyunu

TAM EKRAN

Gizli Ajan [3.4]

Oyunu Puanla:

Açıklama: Macəra oyunları kategorisi altında paylaşılan Gizli Ajan oyunu şu ana kadar defa oynanmıştır. Oyun sitemiz bunun gibi binnlerce oyunu barındırıyor.
Süper bir gizli ajan oyunu, Rakiplerinizin tarafindan yapilmakta olan çok güçlü bir silahin prototipini imha etmek ve planlari çalmak için askerler ile korunmakta olan bir binaya operasyon düzenliyorsunuz, tek basiniza bu örevi gerçeklestirmeniz gerekiyor. Yükleme tamamlandiktan sonra oyunun trainning bölümünde kontrol tuslari ve nasil oynamaniz gerektigi iyi bir sekilde anlatilmis mutlaka egitim bölümüne bir göz atin. Klavyeden yön tuslari ile hareket edin SPACE tusu ile çesitli alet ve ekipmanlari kullanin, Z-X tuslari ile patlayicilari yerlestirip patlatin, zevkle oynayacaginiz bir macera oyunu. iyi eglenceler..

Oyunla ilgili etiketler: Gizli Ajan


Oyun oynamak faydalımıdır?
Yapılan bir araştırma göre her gün 1 saat oyun oynayan çocuklar, oynamayanlara oranla daha mutlu, daha sosyal ve daha az hiperaktif oluyorlar.

Oxford Üniversitesinin araştırmasına göre bilinenin aksine her gün 60 dakika video oyunları oynamanın çocuklara bir zararı yok. Tamam tersine yararı var.

Deneye 5000 çocuk üzerinde yapılmış. Bu çocuklardan bazıları hiç oyun oynamamış. Bazıları ise Sony Playstation veya bilgisayar tabanlı oyunlar oynamıştır.

Çalışmaya göre gençlerden günde çok fazla olmamak üzere oyun oynayanlar, oynamayanlara oranla daha sosyal oluyorlar. Ancak günde 3 saat veya fazla oynayanlarda durum değişiyor.

Yalnız günden 60 dakika veya daha az oynayanlar hayatta daha başarılı oluyor, sosyallik üst düzeyde oluyor. Hayattan daha fazla zevk alıyorlar. Onlar aynı zamanda daha az hiperaktif oluyorlar, duygusal sorunları daha az oluyor.

Bu araştırma aynı zamanda TV izlemekle kıyaslandığında oyun oynamanın daha faydalı olduğunu gösterdi.

Amerikan Psikoloji Birliği tarafından yayınlanan video oyunlarının olumlu etkileri üzerine bir araştırma incelemeye göre, oyunlar çocukların öğrenme, sağlık ve sosyal becerilerini artırabilir.

Yazarlar çocuklara daha yararlı oyunlar ortaya çıkarmak için psikolog, doktorlar ve oyun tasarımcılarının birlikte çalışmaları gerektğini belirtiyorlar.
        

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış. Hemen alttaki formu doldur yorumunu gönder.

Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *
Güvenlik No: *